cindri-grguricVeslački klub Istra iz Pule je povodom 130 godina veslanja u Puli organizirao 30. kup regatu „Miljenko Finderle“ na kojoj je nastupilo 262 veslačice i veslača iz 12 hrvatskih i 1 slovenski veslački klub.

Najbolji rezultat karlovačkih veslača postigao je seniorski dvojac na pariće u kojem su veslali Mislav Cindrić i Josip Grgurić. Oni su u A finalu zauzeli 3. mjesto i osvojili brončanu medalju. Ista posada Korane veslala je i u konkurenciji dublova za juniore gdje im je zamalo izmakla brončana medalja – osvojili su 4. mjesto u A finalu. Juraj Rudar je u A finalu seniorskih skifova zauzeo 5. mjesto. Drugo mjesto u IMG_0609B finalu zauzeo je Marko Kukolj koji je nastupio u konkurenciji juniorskih skifova B, a 4. mjesto u B finalu osvojio je Patrik Vrabac nastupivši u skifu za kadete.