Jarun panorama_jpeg 1Na jarunskom jezeru u Zagrebu održana je 1. regata  Veslačkog Kupe “Miljenka Finderlea” . Najuspješniji među karlovačkim veslačima bio je reprezentativac  Dominik Šutalo   koji je u finalu skifova za seniore zauzeo 2. mjesto. U istoj kategoriji, također u  finalu,  Juraj Rudar    bio je šesti. U skifu za seniore nastupio je i  Davor Stojaković   koji je bio 4. ali nije prošao kvalifikacije. Veslač  Josip Grgurić u finalu u konkurenciji skifova za juniore, zauzeo 5. mjestu. U A finalu su nastupili i kadeti, skifisti  Mario Konjevod    zauzeo je 4., a  Patrik Vrabac  5. mjesto. Kadetski dvojac na pariće s posadom  Juraj Paranos  Mauro Bauer  zauzeo je 2. mjesto u A finalu. U B finalima nastupili su  Mislav Cindrić  u skifu za juniore koji je zauzeo 2. mjesto, a isti plasman ostvario je i  Vedran Stojaković  u skifu za juniore B.