29. i 30. travnja 2017. održano je Hrvatsko veslačko prvenstvo za seniore i veterane u Zarebu. Ovim prvenstvom obilježena je 30. godišnjica otvorenja veslačke staze na Jarunu . Nastupilo je oko 300 veslača i veslačica iz dvadesetak klubova. Naši veslači nastupili su u četiri posade,dva seniorska skifa i dva seniorska dubla.

josip-grguric cindric-katusin-sutalo

Dominik Šutalo i Mislav Cindrić obranili si titulu prvaka države u svojoj kateoriji osvojivši 1. mjesto u A finalu u dvojcu na pariće za lake seniore. U istoj kateoriji nastupila su braća Vedran i Davor Stojaković zauzevši 4. mjesto u A finalu. Josip Grgurić je nastupio u skifu za seniore i osvojio 3. mjesto u A finalu uzevši tako brončanu medalju. U kategoriji lakih seniora u skifu veslao je Juraj Rudar i zauzeo 5. mjesto u A finalu.