Povodom obilježavanja Dana grada Vukovara 6. svibnja 2017. u organizaciji Veslačkog kluba Vukovar održana je 14. regata „Sv. Filipa i Jakova” i 4. regata veslačkog kupa „Miljenko Finderle”. Na regati je nastupilo 300 veslača i veslačica svih dobnih skupina iz 15 veslačkih klubova.

Naši mlađi juniori nastupili su u skifovima,Patrik Vrabac je bio peti,Mario Konjevoda četvrti u A finalu. Za juniore A veslali su Josip Grgurić  koji je bio četvrti i Vedran Stojaković koji je bio šesti u A finalu. U seniorskim skifovima Davor Stojaković bio je šesti,a Josip Grgurić osvojio je 2. mjesto i time odnio srebrnu medalju. Milsav Cindrić i Juraj Rudar nastupili su seniorskom dublu i osvojili četvrto mjesto.