27.-28. svibnja održana je Međunarodna veslačka regata Linz-Ottensheim u Austriji. Mislav Cindrić i Dominik Šutalo nastupili su u sastavu reprezentacije kao Hrvatski veslački savez (HVS).

U subotu prvog dana natjecanja,u kategoriji lakih seniora u dvojcu na pariće,Mislav Cindrić i Fran Zulfikarpašić bili su četvrti u A finalu.U četvercu na pariće za lake seniore nastupili su Juraj Prokopec, Boris Cesarec, Zvonimir Soldo i Dominik Šutalo i osvojili 4.mjesto u A finalu.

Drugoga dana natjecanja u istim sastavima,dvojac na pariće zauzeo je 5. mjesto u A finalu,dok je četverac na pariće zauzeo 6. mjesto u A finalu.

Na veslačkoj stazi Linz – Ottensheim dogodine će se veslati Svjetski kup, a 2019. i Svjetsko seniorsko prvenstvo.