Dobro došli na stranice veslačkog kluba Korana iz Karlovca. Na ovoj stranici možete saznati sve što vas zanima o našem klubu.


20. JUMBO REGATA

FB_IMG_1497292311110

 

 

U Zagrebu, na jezeru Jarun, održana je dvodnevna međunarodna 20. Jumbo regata na kojoj je nastupio 31 klub iz Hrvatske i Slovenije sa 471 posadom i 930 veslača.Naš klub sudjelovao je sa 10 posada,6 skifova,3 dvojca na pariće i jednim četvercem na pariće.

 

 

REZULTATI

SUBOTA 3.6.2017.

1xKMB
Mauro Bauer – 2. mjesto , finale A
Igor Šušnjar 3. mjesto , finale A
1xJMA
Josip Grgurić – 4. mjesto ,finale B
1xSM
Davor Stojaković – 5. mjesto , finale C
1xLSM
Dominik Šutalo – 1. mjesto , finale A
Mislav Cindrić – 3. mjesto , finale A
Juraj Rudar – 6. mjesto , finale A

NEDJELJA 4.6.2017.

2xKMB
Mauro Bauer , Igor Šušnjar – 1. mjesto , finale A
2xKMA
Matej Hajdin , Juraj Paranos – 5.mjesto , kvalifikacije
1xJMB
Mario Konjevoda – 3. mjesto ,  kvalifikacije
1xLJMA
Vedran Stojaković – 4. mjesto , finale A
Patrik Vrabac – 4. mjesto , finale B
2xJMA
kom. OŠJ/KOR-Antonio Šeparović , Josip Grgurić – 5. mjesto , finale A
4xLSM
kom. MLA/KOR Mislav Cindrić , Fran Zulfikarpašić , Zvonimir Soldo , Dominik Šutalo – van konkurencije 2. mjesto , finale A

cindric-katusin-sutalo

 

Dominik Šutalo i Mislav Cindrić sportaši Hrvatske III. Kategorije

Rješenjem Hrvatskog olimpijskog odbora (HOO) – seniori Dominik Šutalo i Mislav Cindrić, sukladno nastupima i osvojenim prvim mjestima na veslačkom nacionalnom prvenstvu u 2017. godini, kategorizirani su u kategoriju „sportaš Hrvatske III. Kategorije – vrhunski sportaš“. Ovim razvrstavanjem stječu ostvarivati pravo na naknade i druga prava uvedena za navedenu kategoriju sportaša u skladu s Pravilnikom o kategorizaciji sportaša, i drugim propisima, uključujući i prava iz mirovinskog i zdravstvenog osiguranja.