IMG-20180505-WA0000Na veslačkoj stazi na Dunavu u Vukovaru, dugoj 1000 metara, održana je 3. regata Veslačkog kupa “Miljenka Finderela“, ujedno i 15. regata sv. Filipa i Jakova, na kojoj je nastupilo 9 klubova iz Hrvatske i VK Palić iz Subotice a među njima i veslači Korane iz Karlovca sa 5 posada.

Odličan rezultat od karlovačkih veslača polučio je Mario Konjevoda u skifu za juniore B osvojivši 1. mjesto. U istoj disciplini Patrik Vrabac je bio drugi.

Isto tako odličan plasman ostvario je i Vedran Stojaković koji je nastupio u samcu za juniore A također osvojivši 1. mjesto.

U samcu za seniore, Vedranov brat Davor Stojaković, osvojio je 5. mjesto, a dvojac na pariće za seniore s posadom Juraj Rudar i Josip Grgurić osvojio je solidno 2. mjesto na 3. regati Veslačkog kupa „Miljenka Finderlea“ koja je održana u subotu 3. svibnja 2018.