U subotu, 27. lipnja, u Posedarju je održano Finale Hrvatskog veslačkog kupa, na kojem se okupilo oko 200 veslača i veslačica iz hrvatskih klubova. Veslački klub Korana ponovno je ostvario zapažene rezultate, osvojivši jedno zlato i jednu broncu.
Najuspješnija predstavnica kluba bila je Ema Hodak, koja je u disciplini samca juniorki A (1x JŽA) osvojila 1. mjesto.
U disciplini dvojca na pariće seniora (2x SM), Mauro Bauer i Josip Jakšić osvojili su 3. mjesto, ostvarivši još jedan vrijedan rezultat za VK Koranu.
Čestitamo svim natjecateljima i njihovim trenerima na uspješnom nastupu te ostvarenim rezultatima na završnici ovogodišnjeg Hrvatskog veslačkog kupa.
Rezultati:
- Ema Hodak — 1x JŽA — 1. mjesto
- Mauro Bauer / Josip Jakšić — 2x SM — 3. mjesto


