Vijesti

OTVORENO PRVENSTVO ZAGREBA: Josip Jakšić je u disciplini skif za juniore A zauzeo 2. mjesto
Na veslačkoj stazi jarunskog jezera u Zagrebu održano je Otvoreno prvenstvo Zagreba 2024. u organizaciji Veslačkog saveza Zagreb na kojem su nastupili veslači oba karlovačka veslačka kluba.

Šime Ravnjak veslao je u kombinaciji s Jerkom Petkovićem iz pulske Istre, u dvojcu na pariće za juniore B, osvojivši 1. mjesto u finala A (7 posada), a Josip Jakšić je u disciplini skif za juniore A zauzeo 2. mjesto, također u finalu A (7 posada).
U dvojcu na pariće za juniore A veslali su Matija Car i Jan Latković zauzevši 7. mjesto i finalu A (7 posada).
Luka Hajdin je bio drugi u finalu B u utrci skifu za seniore u kojoj je pobijedio Damir Martin, a u istoj disciplini Mauro Bauer je utrku završio 7. mjestom u eliminacijama (7 posada).
Ema Hodak je u skifu za juniorke B osvojila 1. mjesto u skupini (4 posade), a Leon Opačić je u skifu za juniore B u skupini zauzeo drugo mjesto (5 posada).