Zagreb je domaćin 20. Prvenstva Hrvatske u veslanju, koje se održava od 24. do 26. rujna 2010. na regatnoj stazi Jarun. Prijavljeno je više od 700 veslača i veslačica iz 29 klubova koji će nastupiti u 474 posade u 50 disciplina. Nakon jučerašnjih kvalifikacija, danas su održane finalne utrke u 27 disciplina, i kvalifikacije za nedjeljno finale u 23 disciplina. Veslači VK Korane u subotu su nastupili  u 5 A finala i postigli sjajan rezultat osvojivši 4 odličja, tri brončana i sjajan nastup Ane Katušin u disciplini 1x LJWA, prvo mjesto i zlatno odličje. Treča mjesta osvojili su Sven Bohnec i Juraj Katušin u 2x SM, izveslavši najbolje vrijeme u povijesti kluba u 2x SM, Matija Milošević u 1x JMA i Luka Mesarić u 1X JMB. Karla Milošević po prvi je puta nastupila  u skifu  za seniorke i osvojila 5. mjesto.Težak nastup imao je Dominik Šutalo koji je u dva dana imao 3 utrke u disciplini 1x KA, kvalifikacije, repesaž i polufinale, izborivši odličnim veslanjem nastup u nedjeljnom B finalu. U nedjelju u A finalnim trkama veslat će: Sven Bohnec, Juraj Katušin, Dario Šabić, Matija Milošević u 4xSM, Irma Šumar, Lucija Škrtić u 2x JMB, Karla Milošević i Ana Katušin u 1x JWA i Dominik Šutalo u B finalu discipline 1x KA. Za očekivati je u sutrašnjim utrkama 2 do 3 odličja, čime bi bio ostvaren sjajan rezultatski i plasmanski nastup VK Korana na Prvenstvu Hrvatske u veslanju za sve uzrasne kategorije.